بهمن, 1398 بدون نظر خبر ورزشی

لس آنجلس کهکشانی‌ها در چهارراهی قرار دارد که وارد فصل MLS 2020 می شود. آنها سال گذشته از انتظارات عنوان خود کوتاهی کردند و برای پیچیده تر کردن اوضاع ، زلاتان ابراهیموویچ را در آث میلان از دست دادند. سوئدی در 58 بازی برای گلکسی در مدت حضور دو ساله خود در خاک آمریکا 53 گل به ثمر رساند.

تأثیر عزیمت زلاتان برای کهکشان بسیار زیاد است. اما حق رای دادن مستقر در کالیفرنیا نیز Favio Alvarez (به Pumas UNAM) و Uriel Antuna (به Chivas Guadalajara) را نیز از این مسابقات خارج کرد. آنها نیاز به تقویت مقدماتی پیشبرد برنامه 2020 داشتند. روی کاغذ ، به نظر می رسد که آنها با ورود خاویر “چیچاریتو” هرناندز آن را تضمین کرده اند.

بین المللی مکزیک به دلیل اجرای بازی هایش با ال تری ، یک بت دیرینه در منطقه CONCACAF است ، بلکه به این دلیل که درهای دیگر بازیکنان مکزیکی را در خارج از کشور باز کرد. او در طول زندگی حرفه ای خود برای منچستر یونایتد و رئال مادرید ثبت نام می کند. با این حال ، او چندین سال در آنجا به سر می برد که نتوانست انتظارات را بر روی شانه های خود برآورده کند. او در 17 مسابقه برای سویا در 17 مسابقه فقط چهار گل به ثمر رسانده است.

برای پیش بینی فوتبال وارد سایت شوید و اقدام به پیش بینی برای یک برد لذت بخش کنید.

آیا Chicharito در سطح MLS موفقیت خواهد بود؟
در اینجا اشتباه نکنید: چیچاریتو یک ضربه فوری در لس آنجلس خواهد بود. او هنوز هم دارای خصوصیات فنی و جسمی متوسطی برای بازی در سطح مناسب در MLS است. اما او ماشین گلزنی نیست که او در روزهای منچستریونایتد حضور داشته است. کهکشان شانس بزرگی دارد که اوج کارهایی باشد که او در لورکوزن انجام داد. هرناندز در 76 بازی در 76 مسابقه 39 گل برای تیم بوندس لیگا به ثمر رساند.

این ستاره 31 ساله مکزیکی هنوز در سال های ابتدایی خود قرار دارد و او باید حداقل در حالی که بازی در برابر رقابت کمتری داشت – حداقل در مقایسه با روشی که در آلمان و انگلیس با آن روبرو بود حداقل دو یا سه سال در یک سطح عالی تحویل دهد. و اگر او تحویل داد ، این واقعیت را توجیه می کند که او بالاترین بازیکن پردرآمد لیگ خواهد بود.

خردمند بازاریابی ، چیچاریتو یک موفقیت مطلق خواهد بود. او همچنین می توانست در سطح بسیار بالایی بازی کند. اما اگر آنها می خواستند جایگزین ابراهیموویچ شود ، او بازیکنی نیست که آنها به آنها نیاز داشته باشیم. MLS ممکن است در مدت زمان طولانی و طولانی ، بازیکن دیگری مانند Zlatan را به دست نیاورد.

منبع : soccernews

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *