این ترفند بازی انفجار برای کسانی مناسب است که پول بسیار کمی دارند و قصد دارند از طریق انجام این بازی پولساز یک سود خوب بدست آورند.

شما در این ترفند باید مبلغ شرط بندی خود را بین چند مرحله مختلف تقسیم کنید سپس در هر مرحله روی یک ضریب پایین برداشت بزنید، شما با چند ساعت بازی با این طریق یک سود خوب بدست می آورید.

 

حال زمان انجام مرحله بعد این ترفند می رسد، شما با سود های که در مرحله قبل بدست آورده اید شروع به انجام بازی می کنید در این مرحله شما ضریب های بالاتری را انتخاب می کنید. حال اگر شکست هم بخورید چیزی جزء سود مرحله قبل را از دست ندادید و می توانید دوباره با چند مرحله بازی این پول را بدست آورید.

 

بهتر هنگام انجام بازی از قسمت چت آنلاین سایت با دیگر بازیکنان چت کنید تا ببینید امروز نمودار بازی انفجار در چه عدد های توقف کرده است. چون زمانی که نمودار چند بار در طی روز در اعداد بالا بسته شده باشد، امکان بسته شدن آن دوباره روی عدد های بالا کم است. استفاده از چت آنلاین خود یک ترفند بازی انفجار است که باید به آن توجه خاص داشت. بهد از خواندن همه این ترفند ها میتوانید با ورود به سایت تاکتیک بازی را شروع کنید

شاید این مطلب هم برای شما جالب باشه !
استراتژی و ترفند برد در بازی انفجار