دی, 1398 بدون نظر خبر ورزشی

تاتنهام در حالی که از پشت سر به میدان رفت تا برایتون را در شمال لندن شکست دهد ، تعقیب خود را برای حضور در لیگ برتر لیگ برتر تمدید کرد.

نتیجه ، اسپرز را تا رده پنجم جدول ، سه امتیاز عقب تر از چلسی در رده چهارم جدول قرار می دهد ، که بعد از پنج شنبه 2-0 در خانه مقابل ساوتهمپتون از دست داد.

آدام وبستر به تیم میهمان یک پیروزی شایسته و مستحق تقدیم میكنه ، كه از سمت راست پاسكال گروس به سمت راست دروازه میرسه.

با این حال ، اسپورز که در دوره اول با سرعت عابر پیاده بازی می کرد ، بعد از فاصله زمانی سرعت خود را بالا برد تا دوباره به عقب برود.

هری کین با شوت پای راست به کرنر سمت چپ پایین توپ را مساوی کرد پس از اینکه مت رایان ، دروازه بان برایتون ، اولین تلاش خود را درخشان کرد.

برای پیش بینی فوتبال وارد سایت شوید و اقدام به پیش بینی برای یک برد لذت بخش کنید.

و در پایان لابلای عالی دل دلی پس از آن گوشه بالا سمت چپ را برای تکمیل چرخش پیدا کرد.

این اطمینان حاصل کرد که رکورد بدبختانه برایتون در 26 دسامبر ادامه داشت – با این که مرغ دریایی در 11 بازی اخیر خود در این تاریخ بدون پیروزی است.

کین ، آلی و مورا اسپرز را گالوانیزه می کنند

تاتنهام با اتمام دوره چهارم آخرین دوره لیگ برتر ، 60٪ از مسابقات لیگ برتر را به دست آورد و اگرچه این پیروزی در طی 7 بازی ابتدایی مورینیو باعث بهبودی (71٪) در این بازی شد ، اما سرمربی پرتغالی همچنان با یک چالش مهم روبرو است تا بتواند تیمش را به تساوی بکشاند. جایگاه لیگ قهرمانان اروپا در پایان فصل.

شکست مقابل منچستر یونایتد و چلسی از این نظر آسیب زا است و تاتنهام در این مسابقه به مصاف پیروزی از 20 بازی باقی مانده خود رفت و فقط برای تکرار گلزنی 71 امتیازی فصل گذشته.

اما نحوه این پیروزی و نمایش های نیمه دوم کین ، آلی و لوکاس مورا حداقل به خوش بینی مورینیو را فراهم می کند.

مورینیو تنها یکی از 21 بازی اخیر لیگ برتر خود را بدست آورده بود که تیمش در فاصله زمانی قرار گرفت اما این سه نفر بعد از استراحت ، تاتنهام را گالوانیز کرد و باعث بهبودی آنها شد.

مورا وینگر برزیل در این امر محوری بود و بسیاری از حملات تاتنهام را برانگیخت و به تغییر حرکت بازی کمک کرد.

در حالی که در کین حضور دارد ، اسپرز یکی از کشنده ترین خط کش ها را در پرواز برتر دارد.

مهاجم انگلیس در نیمه اول صاحب موقعیتی شد كه در نیمه اول صاحب توپ شد ، اما داور دستیار فیلم تصور كرد كه در هنگام دریافت پاس طولانی هری وینكس ، آفساید است.

کین سپس توسط رایان به طرز چشمگیری محروم شد ، اما غریزه های غارتگرانه خود را به نمایش گذاشت تا در ادامه بازی کند و هشتمین گل خود را در پنج بازی لیگ برتر در 26 دسامبر به ارمغان بیاورد.

آلی که بیشتر از هر بازیکن خانگی دیگر زمین را پوشانده بود ، ادامه حیات خود و اسپورز را زیر نظر مورینیو ادامه داد ، با یک نتیجه نفیس برای ثبت چهارمین گل لیگ برتر زیر سرمربی جدید خود.

منبع : bbc

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *