بهمن, 1398 بدون نظر خبر ورزشی

طبق گفته Sky در ایتالیا ، کریستین اریکسن نزدیک به مهر و موم کردن 16.8 میلیون پوندی از تاتنهام به اینتر میلان است که می تواند وی را در هفته 320،000 پوند درآمد کسب کند.

اسپرز علاقه مند است این ماه هافبک دانمارکی را بفروشد تا مانع خروج وی از نقل و انتقالات آزاد در زمان انقضای قراردادش در پایان فصل شود.

آنتونیو کونته می خواهد او را به تیم اینتر اضافه کند و در حالی که منابع در انگلستان می دانند که هنوز این قرارداد به امضا نرسیده است ، افراد ایتالیا معتقدند که نزدیک به توافق هستند.
خبرنگار کاوه سولهکل ، خبرنگار Sky Sports News ، به نمایشگاه انتقال گفت: “دانیل لوی ظاهراً قصد دارد دوباره آنچه را که می خواهد را بدست آورد.

“موضع اسپورز از ابتدا این بود كه آنها قصد نداشتند كمتر از 20 میلیون یورو برای كریستین اریكسن بپذیرند حتی اگر او فقط 6 ماه از قرارداد خود باقی بماند.

“اطلاعات ما این است که این توافق هنوز انجام نشده است ، اما همکاران ما در Sky ایتالیا معتقدند که تقریباً توافق شده است. آنها می گویند این قرار است 20 میلیون یورو معامله شود و کریستین اریکسن قصد دارد دستمزد خود را بیش از پیش کند.

وی گفت: “وی قرار است چهار و نیم سال معامله را امضا کند و او در هفته 260،000 پوند درآمد کسب کند. با پاداش هایی که می تواند در هفته 320،000 پوند افزایش یابد.”

“خروج می تواند متناسب با رز و اسپورز باشد”
یکی از بازیکنانی که می تواند اریکسن را از بیرون در استادیوم تاتنهام هاتسپور دنبال کند ، دنی رز است.

قرارداد دفاع چپ در پایان فصل 2020/21 منقضی می شود و وی در نوامبر 2019 اعلام کرد که قصد دارد پیش از ترک باشگاه به طور رایگان قرارداد خود را اجرا کند.

با این حال ، اسپورز مشتاق است که از این سناریو دوری کند و حاضر است اجازه دهد رز را در این ماه ترک کند ، با توجه به چند طرف برتر لیگ برتر.

برای پیش بینی فوتبال وارد سایت شوید و اقدام به پیش بینی برای یک برد لذت بخش کنید.

درمشت شث ، خبرنگار Sky Sports News ، در گفتگوی نقل و انتقالات ، گفت: “بورنموث ، نیوکاسل و واتفورد سه گروه از این تیمها هستند.”

“هر سه دنی را می خواهند با یک وام مستقیم. تاتنهام یا می خواهد بفروشد یا حداقل وام داشته باشد که در پایان فصل اضافه شده به آن تعهدی برای خرید داشته باشد.

“دلیلش این است که رز 18 ماه از قراردادش باقی مانده است و تاتنهام نمی خواهد مانند اوضاع فعلی با کریستین اریکسن در موقعیتی قرار بگیرد.”

در حالی که رز اعلام کرده است که او نمی خواهد اسپرز را قبل از انقضای قراردادش ترک کند ، درک می شود که عدم حضور وی در ترکیب های اخیر می تواند نظر او را آرام کند.

شث توضیح داد: “من فکر می کنم همه چیز کمی تغییر کرده است.” او در 18 بازی در هیچ سه بازی اخیر ژوزه مورینیو قرار نگرفته است.
وی ادامه داد: “اگر این روند ادامه یابد ، فکر می کنید که دنی رز احتمالاً نمی تواند راهی یورو 2020 شود.

“بنابراین شما باید فکر کنید که یک حرکت اکنون نه تنها تاتنهام بلکه دنی را نیز مناسب خواهد بود.”

منبع : skysports

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *